+ JOB + CV
Ucraina
  • Ук
  • Consultant Financiar de succes la Double CASE!

    de la 10 000L
    Industria: Finanțe / Asigurări Program: Full time Experienta: Fără experiență de muncă Studii: Studii superioare

    CINE SUNTEM?

    Double Case – este prima companie de consultanță financiară din Moldova, cu peste 5 ani de
    activitate pe piața din Moldova. Noi oferim cursuri și instruire în domeniul piețelelor bursiere și
    educație financiară

    Ce primești în calitate de angajat la Double Case?
    - Obții un job stabil și loc de muncă modern pentru tine;
    - Îți oferim un salariu atractiv + vei primi garantat bonusuri de performanță;
    - Te angajăm oficial și faci parte din cea mai tare echipă;
    - Ai posibilitate de creștere profesională și avansezi în carieră;
    - Vei face parte dintr-o echipă profesionistă și energică;
    - Ai șansa să comunici cu oameniii și să-i instruiești.

    Cerințe principale față de tine:

    - Studii superioare;
    - Trebuie neapărat să fii persoană dornică de a lucra;
    - Să ai în portofoliu sociabilitatea și atitudinea binevoitoare;
    - Să deții capacitatea de învățare;
    - Să fii o persoană responsabilă și foarte punctuală.
    Responsabilitățile tale:
    - Consultarea traderilor pe piețele financiare;
    - Urmărirea fluctuațiilor prețurilor;
    - Elaborarea analizelor și prognozelor;
    - Instruirea și inițerea persoanelor în domeniul tradingului.

    Expediază CV-ul tău și oferă-ți o șansă să fii alături de noi.
    Căutăm oameni ca tine. Vino și angajează-te la Double Case
    Data plasarii: 14.07.2021
    Lasă o solicitare de la 10 000L

    Informații de contact:

    Double Case
    Chișinău,str.Vasile Alecsandri 82 A, et. 3, of.301.
    Tel .:+37362187871
    Web .:double-case.md

    Publicitate:

    Реклама

    Acum urmaresc