+ ВАКАНСИЯ + РЕЗЮМЕ
Украина
  • Ук
  • Operator de vanzari (limba romana)

    от 5 000L
    Отрасль Работа без специальной подготовки / Без опыта График Частичная занятость Опыт Опыт работы любой Образование Любое образование

    Atribuțiile
    -Efectuarea apelurilor către clienții noștri fideli;
    - Consultarea clienților;
    - Înregistrarea comenzilor;

    Cerinţe
    - Punctualitate și responsabilitate;
    - Capacitate de a lucra în echipă;
    - Utilizator PC;
    - Dorința de a învăta ceva nou;
    - Fluență în vorbirea limbii române, iar limba rusă se constituie un avantaj;
    - Experiența într-o poziție similară constituie un avantaj.

    Beneficii :
    —Posibilitatea de a castiga cat doresti (salariu fix +%din vanzari +alte bonusuri );
    Experienta valoroasa intr-o companie multinationala de vanzari directe de succes;
    Contract de munca pe perioada nedeterminata;
    Program de lucru flexibil;
    Traininguri, competitii si concursuri motivationale;
    Excursii internationale cu cei mai performanti colegi;
    Oportunitati de avansare si promovare in cariera.
    Asigurăm o dezvoltare profesională într-o echipă tînără și prietenoasă, asteptăm cu nerăbdare CV-ul dvs pe adresa de e-mail: [email protected] ( cu indicarea poziției pentru care aplicați) sau ne puteti contacta: 079401087 / 079809177 / 022 264 134
    Дата публикации: 24.08.2020
    Оставить заявку от 5 000L

    Контактная информация:

    Studio Moderna
    Кишинев,Stefan cel Mare 202
    Тел.:+37378806222
    Тел.:+37379882211
    Тел.:+37379319325
    Тел.:+37379809081
    Тел.:+37379809887
    Тел.:+37379401087
    Web.:studiomoderna.md |