+ ВАКАНСИЯ + РЕЗЮМЕ
Украина
  • Ук
  • Florist la Shopping MALLDOVA (5000-7000 lei)

    от 6 000L
    Отрасль Торговля График Сменный график Опыт Опыт работы любой Образование Любое образование

    COMPANIA OFERĂ:

    Lucrați într-un magazin confortabil
    Salariul 3000 lei + 10% din vanzari
    Program de lucru: 2 zile de lucru, 2 zile libere, 09:00-23:00
    Oferim training la locul de munca, specializare si sustinere
    Salariile noastre sunt peste media pietei
    Achitarea salariului la timp/ Angajare oficială/ Pachet social

    RESPONSABILITĂȚI:

    Formarea, impachetarea cadourilor
    Compunerea buchetelor, compozițiilor
    Ingrijirea florilor tăiate (recepționarea, introducerea în apă, scurtarea, menținerea aspectului proaspăt)
    Formarea baloanelor cu heliu
    Comunicarea, propunerea clientilor cadoului necesar
    Lucrul la casa

    CANDIDATUL DORIT:

    Trebuie sa ai un simt artistic dezvoltat, abilitatea de adaptare în situații dificile
    Este important sa fii foarte flexibil si muncitor
    Cunoasterea limbelor romana si rusa-OBLIGATORIU
    Creativitate, dragoste pentru munca îndeplinită, atitudine pozitivă
    Atitudine onestă, cinstita și responsabilă față de sarcinile asumate
    Experienta in domeniu este binevenita, insa primim cu bratele deschise si oameni la inceput de drum in domeniu, pregatiti sa invete si sa isi dea tot interesul.

    Dacă vă regăsiți în descrierea de mai sus, ne puteti contacta, scrie pe Tel / Viber 060 908 708 LUNI-VINERI sau ne puteti expediați CV-ul cu indicarea postului “Impachetarea cadourilor” la e-mail: [email protected]
    Doar candidații selectați vor fi invitați pentru un interviu.

    Ne puteți cunoaște AICI=>
    Дата публикации: 11.03.2021
    Оставить заявку от 6 000L

    Контактная информация:

    Cadouri Online
    Кишинев,str. Bodoni
    Тел.:+37360908708 |