+ ВАКАНСИЯ + РЕЗЮМЕ
Украина
  • Ук
  • Comerciant pe Piețele Financiare

    от 1 000$
    Отрасль Финансы / Страхование График Полный рабочий день Опыт Опыт работы любой Образование Любое образование

    CINE SUNTEM?

    Double Case – este prima companie de consultanță financiară din Moldova, cu peste 5 ani de
    activitate pe piața din Moldova. Noi oferim cursuri și instruire în domeniul piețelelor bursiere și
    educație financiară.

    CE OFERIM?

    - Ai parte de un program de lucru avantajos și flexibil;
    - Primești un salariu competitiv.
    - Îți oferim oportunitatea de creștere profesională;
    - Avem o echipă de oameni activi și profesioniști în ceea ce fac;
    - Vei avea oportunitatea de a gestiona finanțe și capital.

    CERINȚE PRINCIPALE:

    - Capacitate de organizare şi planificare personală;
    - Să fii o persoană orientară către profit;
    - O persoană calculată și responsabilă;
    - Atitudine și seriozitate;
    - Ești un candidat potrivit dacă înveți repede și te adaptezi ușor;
    - Punctualitatea este cel mai mare avantaj.

    RESPONSABILITĂȚI:

    - Urmărirea fluctuațiilor prețurilor;
    - Elaborarea analizelor și prognozelor;
    - Gestionarea eficientă de capital.
    Дата публикации: 14.07.2021
    Оставить заявку от 1 000$

    Контактная информация:

    Double Case
    Кишинев,str.Vasile Alecsandri 82 A, et. 3, of.301.
    Тел.:+37362187871
    Web.:double-case.md