+ ВАКАНСИЯ + РЕЗЮМЕ
Україна
  • Moderatorul site-ului la distanță fără experiență cu cunoașterea limbii ruse

    від 6 000L
    Отрасль Дистанційна робота, на дому Географія Віддалена робота Опыт Будь-який досвід роботи Назва ru Середнє професійне освіта

    Lucru la distanță de acasă. Ziua întreagă de lucru, program pe schimburi, cu normă întreagă – 30-40 de ore pe săptămână.

    Atribuțiile:
    - Verificarea corespunderii anunțurilor pentru publicare, editarea anunțurilor.
    - Lucrul cu utilizatorii – e-mail, apeluri telefonice.

    Cerințe față de candidați:
    - Cunoașterea programelor de birou și munca avansată pe internet.
    - Limba română pentru citirea, corectarea anunțurilor și comunicarea la telefon.
    - Limba rusă pentru comunicarea cu colegii.
    - Linie bună de internet, computer și cameră izolată de zgomotul casei.
    - Acuratețe, organizarea, capacitatea de a lucra independent.

    Achitare:
    - Tariful moderatorului – 6000 lei pe lună.
    - Perioada de probă 1-2 luni – 4200 lei pe lună.
    - Achitare la fiecare 2 săptămâni, pe un card bancar.
    - concediu de odihnă și concediu medical achitate.

    Oportunități suplimentare și perspective de dezvoltare:
    - Creștere în carieră pînă la moderator superior cu o creștere a salariului de la 8500 lei pe lună.
    - Instruire avansată Excel.
    - Instruire pentru promovarea site-urilor web – SEO, Google Ads, Facebook Ads
    - Instruire de programare – PHP, SQL, Java Script, Git, programare structurată.
    - Participarea la luarea deciziilor companiei.

    Pentru o invitație la interviu, vă rugăm să trimiteți CV-ul Dvs. cu o scrisoare de intenție. În e-mail, indicați dacă sunteți gata să susțineți testul de competențe în software de birou și lucru pe Internet.

    Trimiteți propuneri cu cerințele îndeplinite la e-mail. Scrisoarea Dvs. este primul test de alfabetizare, comunicare prin e-mail și atenție.
    дата народження 14.09.2021
    Залишити заявку від 6 000L

    Контактна інформація:

    Glosys
    Кишинів,ул. Александра Пушкина, 22
    Тел.:+380953174094

    Реклама

    зараз переглядають