+ JOB + CV
Ucraina
  • Ук
  • Muncitori in sectia de producere la tipografie!!!

    de la 1L
    Industria: Design / Poligrafie Program: Full time Experienta: Experiența de muncă până la 2 ani Studii: Orice studii

    Invitam tinerii specialisti in colectivul tipografiei!!!
    Suntem de 25 ani pe piata Republicii Moldova. Ne aflam in centrul orasul si este comod sa ajungi din orice colt al orasului

    Responsabilităţi:
    - Lucru în secţia de producere;
    - Lucru manual la sortarea, încleierea, ambalarea, încărcarea, descărcarea produselor finite;
    - Alte lucrări manuale sau mecanizate în secţia de producere poligrafică;
    - Controlul calității produselor poligrafice finite.
    - Să completeze documentațiile;
    - Să menţină ordine la locul de muncă;

    Condiții de muncă și de remunerare:
    - Pachet social complet;
    - Salariu competitiv (stabil şi plătit la timp);
    - Regimul de lucru: de la 9.00 – 18.00

    Dacă dorești un job stabil si interesant așteptăm să ne trimiteți CV-ul dvs. la adresa de e-mail [email protected]. Persoanele selectate vor fi contactate și invitate la interviu. Te așteptăm cu drag în echipa noastră!
    Data plasarii: 13.01.2021
    Lasă o solicitare de la 1L

    Informații de contact:

    Tipografia-Sirius SRL
    Chișinău,str. Al. lapușneanu 2
    Tel .:+373(22)232352
    Web .:www.sirius.md

    Publicitate:

    Реклама

    Acum urmaresc