+ JOB + CV
Ucraina
  • Ук
  • Manager dezvoltare rețea

    de la 8 000L
    Industria: Manageri Program: Full time Experienta: Orice experiență de muncă Studii: Orice studii

    O companie cu o istorie “inteligentă” pe piața din Republica Moldova, anunță concurs pentru poziția vacantă de:
    Manager dezvoltare rețea
    Obiectivul funcției: Identificarea, dezvoltarea, coordonarea activităților pentru deschiderea de noi puncte comerciale și coordonarea bunei funționări ale acestora!

    Cerințe:
    • Studii superioare (Management, Marketing, Economie);
    • Experiența +3 ani;
    • Abilități de comunicare;
    • Cunoașterea limbii română și ruse;
    • Permis de conducere cat. B;
    • Cunoștințe PC: MS Office, Excel, Power Point.
    Responsabilități:
    • Cercetarea și analiza pieții imobiliare cu scopul determinării spațiilor comerciale corespunzătoare pentru comercializarea produselor companiei;
    • Identificarea oportunităților de dezvoltare și a tendințelor pieții;
    • Participarea la elaborarea și implementarea politicii de dezvoltare a rețelei de magazine;
    • Dezvoltarea soluțiilor pentru optimizarea costurilor de personal, logistică, mentenanță, securitate;
    • Identificarea potențialilor clienți și încheierea contractelor.
    • Colectarea tuturor informațiilor necesare pentru deschiderea rețelei de magazine, conform specificațiilor proiectului;
    • Asigurarea încadrării în limitele de timp și a costurilor stabilite pentru deschiderea rețelei de magazine;
    • Asigurarea colaborării cu autoritățile locale pentru obținerea tuturor avizelor și autorizațiilor necesare deschiderii și funcționarii in condiții optime;

    Oferim:
    • Salariu motivant + bonusuri conform cartelei motivaționale;
    • Automobil de serviciu și/sau combustibil pentru automobilul propriu;
    • Grafic de muncă L –V, 09:00 – 18:00;
    • Posibilitate de avansare în carieră.

    Dacă cunoștințele dvs. corespund celor menționate mai sus, și sunteți interesat/ă de o oportunitate de dezvoltare așteptăm CV-ul dvs. cu mențiunea Manager Dezvoltare Rețea
    la adresa [email protected]
    Doar candidații selectați vor contactați.
    Data plasarii: 27.01.2021
    Lasă o solicitare de la 8 000L

    Informații de contact:

    Consultinglab OOO
    Chișinău,Grenoble 130
    Tel .:+37368009330
    Tel .:37378031321
    Web .:www.hr-consultinglab.com |

    Publicitate:

    Реклама

    Acum urmaresc