+ JOB + CV
Ucraina
  • Ру
  • Ro
  • Ук
  • Compania ”VICTIANA” invită în echipa sa: Manager back-office

    de la 6 000L
    Industria: Personalul administrativ Program: Full time

    Responsabilități:
    - Înregistrarea comenzilor clienților;
    - Pregătirea actelor primare pentru contabilitate, formarea devizelor de cheltuieli;
    - Informarea cumpărătorilor despre existența în stoc și costul mărfii, despre promoții;
    - Pregătirea contractelor, documentelor pentru departamentul vânzări;
    - Consultații telefonice;

    Candidatul nostru:
    - Deține diplomă de studii superioare sau învățământ profesional;
    - Cunoaște limbile rusă și română;
    - Este utilizator încrezut de PC și tehnică de birou, experiența de lucru în 1C:8 va fi un avantaj;
    - Se caracterizează prin responsabilitate, amabilitate, atitudine pro-activa.

    Ce propunem noi:
    - Program complet de muncă în birou ultramodern, amplasat în centrul orașului;
    - Mentori cu experiență, ce te vor ajuta să te implici în muncă;
    - Oportunități de creștere profesională și financiară;
    - Formarea continuă a angajaților companiei în domeniul competențelor profesionale și personale.

    Expediază CV-ul cu fotografie pe: [email protected]
    Fii la curent cu toate noutățile companiei, devii prietenul nostru pe pagina de facebook: http://goo.gl/3kfKvs
    Data plasarii: 11.05.2021
    Lasă o solicitare de la 6 000L

    Informații de contact:

    Victiana
    Chișinău,A.Hajdeu 68
    Tel .:+37360876074

    Publicitate:

    Реклама

    Acum urmaresc