+ ВАКАНСИЯ + РЕЗЮМЕ
Украина
  • Ру
  • Ro
  • Ук
  • Manager Vinzari

    от 8 000L
    Отрасль Менеджеры График Полный рабочий день Опыт Опыт работы любой Образование Любое образование

    Cerințe:

    cunoștințe de limbă română și rusă, scris și vorbit, limba engleză constituie un avantaj;
    bune abilități de comunicare și negociere;
    cunoaștințe de operare PC;
    experiența ca team leader constituie un avantaj.
    Ce vă oferim?

    Oferim oportunitatea de dezvoltare a carierei într-un mediu profesionist;
    Programe de pregătire și perfecționare. Training de iniţiere (plătit);
    Un loc de muncă sigur și plăcut;
    Pachet salarial motivant;
    Perfecţionare personală şi profesională continuă;
    Bonusuri pentru productivitate;
    Condiţii bune de lucru într-o echipă prietenoasă;
    Sprijin și ajutor din partea echipei;
    Noi cunoștințe și posibile prietenii.
    Responsabilități:

    Consultarea candidaților;
    Convorbiri telefonice;
    Încheierea contractelor;
    *Salariului se va stabili în urma interviului.

    Dacă te regăsești în această descriere, atunci trimite CV-ul tăucu poza la adresa de email: [email protected] . Menționează în subiectul mesajului "Vânzător Consultant // top100jobs".
    Дата публикации: 10.08.2020
    Оставить заявку от 8 000L

    Контактная информация:

    Tax Return
    Кишинев,Ismail 81/1
    Тел.:078000404
    Web.:returntax.de |

    Реклама:

    Реклама

    Сейчас просматривают