+ ВАКАНСИЯ + РЕЗЮМЕ
Украина
  • Ук
  • Operator vorbitor de limba engleza

    от 8 000L
    Отрасль Работа на телефоне, колл-центры График Сменный график Опыт Опыт работы любой Образование Любое образование

    Candidatul ideal
    • Vorbești limba engleza la un nivel mediu sau avansat și ai cunoștințe de utilizare a calculatorului?
    • Ești o persoană calmă, comunicativă și plină de entuziasm și îți place să ajuți oamenii din jurul tău?
    • Ești în căutarea ACELUI loc de muncă unde să-ți începi cariera și să te dezvolți într-un mediu multicultural?

    Dacă răspunsul tău este de 3 x DA, atunci alătură-te echipei noastre !

    Descrierea jobului

    Deoarece ne dorim să fim colegi pe termen lung, sperăm să ți se potrivescă descrierea de mai jos :
    • Disponibilitatea de a lucra în schimburi;full-time sau part-time
    • Capacitatea de învățare și dorința de autoperfecționare;
    • Preluarea apelurilor venite din partea clienților cu diferite întrebări;
    • Abilități de rezolvare a problemelor prin intermediul telefonului, e-mail sau prin rețelele de socializare.

    Noi putem să-ți oferim, în schimbul eforturilor tale, următoarele beneficii:
    • O echipă ambitioasă și pozitivă, într-o atmosferă prietenoasă;
    • Mediu de lucru profesionist și clienți de renume internațional;
    • Oportunitatea de a-ți dezvolta cariera și de a promova rapid în cadrul companiei;
    • Training profesional ;
    • Feedback constant pentru a te ajuta să te dezvolți;
    • Salariu fix și bonus de performantă atractiv;
    - Salariu de la 8000 lei;
    - Pachet competitiv de remunerare și beneficii;

    Expediați CV-ul la adresa electronică: [email protected]
    Telefon: 061104565
    Дата публикации: 28.09.2020
    Оставить заявку от 8 000L

    Контактная информация:

    Unicall
    Кишинев,Ismail 98/4
    Тел.:+37361104565 |