+ ВАКАНСИЯ + РЕЗЮМЕ
Украина
  • Ук
  • Profesor de design interior (3Ds Max și /sau AutoCAD)

    от 10 000L
    Отрасль Образование / Наука График Полный рабочий день Опыт Опыт работы любой Образование Любое образование

    Profesor de design interior (3Ds Max și /sau AutoCAD)

    Competențe:
    • Experiență în domeniul de activitate 2 ani +;
    • Cunoașterea aprofundată a programelor 3ds MAX și/sau AutoCAD, (Adobe Photoshop, SketchUp);
    • Cunoașterea cadrului normativ și metodologic;
    • Punctualitate, responsabilitate, sârguință;
    • Abilități de comunicare, bunăvoință.

    Responsabilități:
    • Organizarea cursurilor în conformitate cu programul de instruire în grup și individual;
    Beneficii:
    • Angajare oficială în conformitate cu CMRM;
    • Program de muncă flexibil;
    • Muncă în regim online;
    • Salariu avantajos;
    Dacă cunoștințele dvs. corespund celor menționate mai sus, și sunteți interesat/ă de o oportunitate de dezvoltare așteptăm CV-ul dvs. însoțit de o poză, la adresa electronică: [email protected] cu mențiunea Profesor de design interior (3Ds Max și /sau AutoCAD)
    Doar candidații selectați vor fi contactați.
    Дата публикации: 27.01.2021
    Оставить заявку от 10 000L

    Контактная информация:

    Consultinglab OOO
    Кишинев,Grenoble 130
    Тел.:+37368009330
    Тел.:37378031321
    Web.:www.hr-consultinglab.com |