+ ВАКАНСИЯ + РЕЗЮМЕ
Украина
  • Ру
  • Ro
  • Ук
  • Manager Relaţii cu Clienţii

    от 10 000L
    Отрасль Менеджеры График Полный рабочий день Опыт Опыт работы любой Образование Любое образование

    Te vrem în echipa Documente.md
    Ai încredere în propriile forțe și starea de a convinge?
    Ai energia pentru a cuceri noi culme în vînzări?

    Ce oferim:
    * Salariu fix + Bonusuri de performanță
    * Oficiu modern în centru Chișinăului
    * Dezvoltare profesională și posibilitatea de a avansa rapid

    Responsabilitățile postului:
    - Oferă consultanță în privința serviciilor oferite de către companie;
    - Promovarea serviciilor oferite de companie și sporirea portofoliului de clienți;
    - Completarea dosarele clienților în funcție de tipul de serviciu prestat;
    - Încheierea contractelor cu clienții.

    Cerințele postului:
    - Studii superioare (Drept, Business și Administrare).
    - Abilitatea de comunicare,negociere, și organizare;
    - Cunoaşterea avansată a calculatorului;
    - Cunoaşterea avansată a limbii române şi ruse;

    Expediați CV-ul la următoarea adresă: [email protected]
    Дата публикации: 29.03.2021
    Оставить заявку от 10 000L

    Контактная информация:

    Documente.md
    Кишинев,Alexandru Hâjdeu, 48
    Тел.:+37322005555
    Web.:documente.md |

    Реклама:

    Реклама

    Сейчас просматривают