+ ВАКАНСИЯ + РЕЗЮМЕ
Украина
  • Ук
  • JURISCONSULT

    от 17 500L
    Отрасль Строительство / Недвижимость График Полный рабочий день Опыт Опыт работы от 2-х до 5-ти лет Образование Высшее образование

    JURISCONSULT
    Suntem o companie națională din industria construcțiilor, care pune accent pe dinamism, performanță și corectitudine. Împreună formăm o echipă puternică, în care fiecare angajat contribuie la succesul Companiei, iar toate rezultatele obținute înseamnă progres şi bunăstare pentru întreagă societate.
    Responsabilitățile juristului sunt:
    • Consultații și asistență în aspecte ce țin de conformarea cadrului juridic și de reglementarea aferentă guvernării corporative.
    • Asigurarea juridică a activității economice a societății;
    • Elaborarea documentației juridice, inclusiv elaborarea contractelor individuale de muncă, fișelor de post, a ordinelor, instrucțiilor, regulamentelor de ordine internă;
    • Consultații referitor la legislația muncii;
    • Reprezentarea societății la negocieri şi la încheierea actelor juridice cu persoane juridice, inclusiv în fața autorităților publice investite cu funcții de control;
    • Asistență la înregistrarea drepturilor de autor, a mărcii, a altor drepturi de proprietate intelectuală.

    Ce te va ajuta să ai succes în acest rol?
    Studii superioare.
    Experiență de lucru în intr-un post similar.
    Cunoștințe de operare PC, cunoașterea programelor Word, Excel, PowerPoint, Internet, etc.
    Cunoaşterea legislaţiei în domeniu;
    Cunoaşterea limbilor: româna rusa;
    Responsabilitate, diligenţă, energie, spirit analitic.

    Abilități
    Excelente abilități organizatorice și multitasking
    Competențe de comunicare
    Integritate
    Entuziasm
    Abilitatea de a delega sarcini

    Ce veți obține din această experiență?
    Dezvoltare profesională dinamică.
    Oportunități de creștere în carieră într-o companie modernă.
    Oportunitate de a conlucra cu companii internaționale în domeniul construcțiilor.
    Libertatea în a-ți manifesta ambițiile și personalitatea.
    Colegi prietenoși și mediu de lucru plăcut.
    Salariu competitiv în dependență de experiență și capacități + facilități ( de la 17500 lei).

    Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul în atenția Departamentului Resurse Umane la adresa de e-mail: [email protected], tel.069200380
    Дата публикации: 23.07.2021
    Оставить заявку от 17 500L

    Контактная информация:

    STAYER SRL
    Кишинев,str.N.Zelinschi,15/2
    Тел.:069200380
    Web.:stayerconstruction.md |